Investujte do nemovitosti

Investování do nemovitostí, je v každé době, při správném výběru nemovitostí a strategii přizpůsobené účelu investice, jednoznačně nejbezpečnější nástroj k uložení finančních prostředků.

Investice směřovaná na pořízení konkrétní investiční nemovitosti je při správném výběru a strategii jedna z nejbezpečnějších a nejstálejších formou investic. Zdánlivě se na této investici nezdá nic těžkého, ale výběr té správné nemovitosti ve vztahu k délce a flexibilitě Vaši investice je klíčové rozhodnutí a důrazně Vám doporučujeme svěřit pomoc a radu v této situaci odborníkům. Vaše nesprávné rozhodnutí Vám může způsobit vážné komplikace. Jsme tady od toho, abychom Vám poradili a pomohli Vám najít to nejvhodnější řešení pro Vaši konkrétní situaci. Naši klienti investují jak menší částky, tak řádově desítky milionů korun.

Při osobní schůzce Vám rádi nezávazně podle Vaší situace a vize poradíme jakou cestu zvolit. Podle konkrétních požadavků od nás dostanete doporučení jakým směrem se máte vydat a co od toho můžete očekávat jak ve formě kalkulace zisku, tak ve formě Vaší osobní účasti. Máte na výběr, zda se stanete součástí investice a aktivně se zapojíte do správy a údržby nemovitosti nebo zda vše potřebné za Vás zařídíme my bez nároků na Váš čas. Vše je na Vás.

Nabízíme příležitost jak dlouhodobé investice do nemovitostí, tak investice s krátkodobějším výnosem. Vše dle požadavků klienta na charakter investice ve vztahu k výnosu, míře rizika a časové návratnosti. NIKDY nerealizujeme a nedoporučujeme investice do nemovitostí, kde hrozí riziko toho, že klient přijde byť jen o část investovaných prostředků.

Nemovitost můžete získat i s minimem vlastních finančních prostředků. U tohoto způsobu investice je ale na místě být dvojnásobně opatrný ať se investice nezmění v přítěž. Někdy je lepší raději říct ne, než nerozvážně riskovat. A my jsme tady od toho, abychom Vám v tomto případě upřímně to “NE” sdělili. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce, ne rychlý profit na základě špatné rady.

Pořízení nemovitosti s naší společnosti pro naše klienty znamená jistotu unikátnosti nabízených nemovitostí, profesionální poradenství, jistotu pomoci při řešení nestandardních situací

Proč investovat s námi?

Jedinečnost nabídky

Po zjištění Vašich požadavků od nás dostanete nabídku na míru, která není veřejně na trhu

Analýza

Zhodnotíme Vám do posledních detailů vhodnost investice ve vztahu k Vašim požadavkům a míře rizika

Investice bez starostí

Prodejem to pro nás nekončí. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme komplexní péči o Vaši investici ve formě nemovitosti

Chci investovat - Další informace

Dlouhodobý výnos – pronájem

Koupě nebo prodej nemovitosti

Hypotéka a investice

Jiří Sikora

výkonný ředitel

Nikola Georgievová

asistentka

Vojtěch Jaworski

specialista na nemovitosti

Bc. Lucie Fitříková

specialista na nemovitosti

Napište nám