Investujte do nemovitosti

Investování do nemovitostí, je v každé době, při správném výběru nemovitostí a strategii přizpůsobené účelu investice, jednoznačně nejbezpečnější nástroj k uložení finančních prostředků.

Investice směřovaná na pořízení konkrétní investiční nemovitosti je při správném výběru a strategii jedna z nejbezpečnějších a nejstálejších formou investic. Zdánlivě se na této investici nezdá nic těžkého, ale výběr té správné nemovitosti ve vztahu k délce a flexibilitě Vaši investice je klíčové rozhodnutí a důrazně Vám doporučujeme svěřit pomoc a radu v této situaci odborníkům. Vaše nesprávné rozhodnutí Vám může způsobit vážné komplikace. Jsme tady od toho, abychom Vám poradili a pomohli Vám najít to nejvhodnější řešení pro Vaši konkrétní situaci. Naši klienti investují jak menší částky, tak řádově desítky milionů korun.

Při osobní schůzce Vám rádi nezávazně podle Vaší situace a vize poradíme jakou cestu zvolit. Podle konkrétních požadavků od nás dostanete doporučení jakým směrem se máte vydat a co od toho můžete očekávat jak ve formě kalkulace zisku, tak ve formě Vaší osobní účasti. Máte na výběr, zda se stanete součástí investice a aktivně se zapojíte do správy a údržby nemovitosti nebo zda vše potřebné za Vás zařídíme my bez nároků na Váš čas. Vše je na Vás.

Nabízíme příležitost jak dlouhodobé investice do nemovitostí, tak investice s krátkodobějším výnosem. Vše dle požadavků klienta na charakter investice ve vztahu k výnosu, míře rizika a časové návratnosti. NIKDY nerealizujeme a nedoporučujeme investice do nemovitostí, kde hrozí riziko toho, že klient přijde byť jen o část investovaných prostředků.

Nemovitost můžete získat i s minimem vlastních finančních prostředků. U tohoto způsobu investice je ale na místě být dvojnásobně opatrný ať se investice nezmění v přítěž. Někdy je lepší raději říct ne, než nerozvážně riskovat. A my jsme tady od toho, abychom Vám v tomto případě upřímně to “NE” sdělili. Naší prioritou je dlouhodobá spolupráce, ne rychlý profit na základě špatné rady.

Pořízení nemovitosti s naší společnosti pro naše klienty znamená jistotu unikátnosti nabízených nemovitostí, profesionální poradenství, jistotu pomoci při řešení nestandardních situací

Proč investovat s námi?

Jedinečnost nabídky

Po zjištění Vašich požadavků od nás dostanete nabídku na míru, která není veřejně na trhu

Analýza

Zhodnotíme Vám do posledních detailů vhodnost investice ve vztahu k Vašim požadavkům a míře rizika

Investice bez starostí

Prodejem to pro nás nekončí. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme komplexní péči o Vaši investici ve formě nemovitosti

Chci investovat - Další informace

Dlouhodobý výnos – pronájem

Koupě nebo prodej nemovitosti

Hypotéka a investice

Jiří Sikora

výkonný ředitel

Nikola Georgievová

asistentka

Petr Roták

vedoucí obchodního oddělení
specialista na nemovitosti

Světla Uhráková

specialista na nemovitosti

Vojtěch Jaworski

specialista na nemovitosti

Bc. Lucie Fitříková

specialista na nemovitosti

Napište nám