Okamžitá pomoc při exekuci na nemovitosti 

Volejte IHNED! 608 547 180

Nabízíme poradenství zdarma

V oblasti exekucí, dražeb, insolvenčních řízení působí náš tým na trhu již 12 let. Za tuto dobu se nám podařilo pomoci mnoha klientům, kterým se díky naší práci podařilo zmírnit následky exekucí a dražeb. V momentě, kdy je Vaše nemovitost zatížena exekucí nastává bez nadsázky boj o čas, kdy je nutno pro co největší zmírnění dopadů exekuce jednat rychle. V první fázi lze úspěšně zastavit některé neoprávněné exekuce, podstatně snížit náklady, které hradí povinný navíc jak exekutorovi, tak věřiteli a v neposlední řadě také zmírnit sociální dopady na klienta, který je exekucí nemovitosti postižen.

V momentě, kdy nás budete kontaktovat budeme chtít po Vás základní informace a na základě tohoto hovoru jsme schopni Vám nastolit prvotní řešení situace. Každý případ je individuální, naší snahou je vše vyřešit rychle a efektivně. Díky našemu kapitálu a spolupracujícím obchodním partnerům jsme schopni ve velké většině případů exekuce vyplatit a s vlastníkem nemovitosti uzavřít dohodu, kdy ten může nadále nemovitost obývat bez negativních dopadů na jeho společenské postavení a reakcí okolí. Vše řešíme diskrétně a profesionálně s férově nastavenými podmínkami pro všechny zúčastněné strany.

Díky našim dlouholetým zkušenostem a častým kontaktem s konkrétními exekutorskými úřady jsme schopni u příslušných exekutorských úřadů vyjednat pro povinné, které zastupujeme výhodnější podmínky pro řešení celé situace.

POKUD MÁTE NEMOVITOST V EXEKUCI NEBO VÁM EXEKUCE HROZÍ –  NEPODCEŇUJTE SITUACI. NESTRKEJTE HLAVU DO PÍSKU A JEDNEJTE CO NEJRYCHLEJI.

Působíme v celé české republice, ale primárně se zaměřujeme na Moravskoslezský kraj.

Kontaktujte nás e-mailem

Jiří Sikora

výkonný ředitel

Nikola Georgievová

asistentka

Vojtěch Jaworski

specialista na nemovitosti

Bc. Lucie Fitříková

specialista na nemovitosti

Napište nám